Mirembajtie

-Rezine Epox.
-Aditiv per Rezinen.
-Anti Osmosi.
-Stuko Epox.
 
-Boje zmalto bikomponente (POLYURETHANE) per siperfaqe druri, rezine, hekuri.
-Primer bikomponente. per siperfaqe druri, rezine, hekuri.
 
-Boje Antivegjetative.
-Primer Per Boje Antiv.

Refine Search

Display: List / Grid
Show:
Sort By:
Ingranazh i marshit ..
Ingranazh i marshit para YAMAHA 15 HP ;  63V-45560-00 ..
45.00€
Ex Tax: 45.00€
Bokull Bronxi Per Li..
Cmimi / Njesi euro Kodi Ø A mm Ø B mm Ø C mm 33,94 M52.308.20 20 30 80 22,73 M52.308.25 25 35 100 22,73 M52.308.26 ..
35.00€
Ex Tax: 35.00€
INGRANAZH I MARSHIT ..
INGRANAZH I MARSHIT PARA SUZUKI DT15 DT9.9 DF99 DF 15HP 9.9HP 24T ; 57510-93910 ..
45.00€
Ex Tax: 45.00€
Zink Per Timone  Ø ..
Zink per timone Ø 50 mm ..
5.00€
Ex Tax: 5.00€
Helike Gome Per Moto..
Cmimi Njesi Euro   Foto produktit Kodi Origjinal   KF (2 Kohesh) KF (4 Kohesh)       Ø A Ø B C Elika 14 &..
14.00€
Ex Tax: 14.00€
Zink per timone Ø 7..
Zink per timone Ø 70 mm ..
10.00€
Ex Tax: 10.00€
Boje Antivegjetative..
    Cmimi/ Njesi Euro Kodi Ngjyra Shtrrirja Amballazhi 73,17 M65.001.12  Bojqielli 10/12 m2/l 0,75 l 226,49 M65.001.22  Bojqielli 10/12 m2/l ..
226.00€
Ex Tax: 226.00€
Litar me fije pambuk..
Litar me fije pambuku dhe teflon me seksion katror. Shfrytezohet ne sistemin Linje -Aks. Permistop. Cmimi Njesi Kodi Ø mm Per Akse Ø Amballazhi 8.5 M52.190.06 6 18/25 2 m 12.5 M52.190.0..
8.50€
Ex Tax: 8.50€
BOJE TEMPERATURE PER..
BOJE TEMPERATURE PER MOTORR E VERDHE VENTUS 0.75LT  ..
27.00€
Ex Tax: 27.00€
BOJE TEMPERATURE PER..
BOJE TEMPERATURE PER MOTORR E VERDHE VENTUS 0.75LT  ..
24.00€
Ex Tax: 24.00€
BOJE TEMPERATURE PER..
BOJE TEMPERATURE PER MOTORR E VERDHE VENTUS 0.75LT  ..
28.00€
Ex Tax: 28.00€
BOJE TEMPERATURE PER..
BOJE TEMPERATURE PER MOTORR E VERDHE VENTUS 0.75LT  ..
27.00€
Ex Tax: 27.00€
BOJE TEMPERATURE PER..
BOJE TEMPERATURE PER MOTORR E VERDHE VENTUS 0.75LT  ..
27.00€
Ex Tax: 27.00€
Based on 1 reviews.